.

.

Вмагиќ, Нежно Женско Перење, Оз, Медицина На Мама

Вмагиќ, Нежно Женско Перење, Оз, Медицина На Мама

DEN 90.72
Износ

Премиум Природна Нега На Кожата Без Суровост 100% Природно Добиени Состојки, Каде Што Е Најважно најизбалансирана со колаген, камилица и Витамин Е за подмладување, освежување и негување на интимната кожа. Придобивки : Нежно чисти и храни. Освежува интимна кожа Ја Поддржува природната рн На кожата Помага во подмладување на деликатна кожа плакнења Лекови без остатоци Органскиот Аптекар На Мама верува дека "природата најдобро знае" кога станува збор за обновување и одржување на здрава убава кожа. Ние сме страсни за формулирање на највисок квалитет, природна нега на кожата и веруваме во моќта на чистотата, едноставноста и ефикасноста, поради што ги произведуваме сите наши производи во мали серии со прецизна грижа, одржувајќи го одличниот дизајн на природата наш највисок приоритет. Секојдневните активности можат да ве остават помалку од свежи, а обичните сапуни можат да ја нарушат деликатната рн на интимната кожа, предизвикувајќи сувост и чувствителност. Со камилица, растворлив во вода колаген и Витамин Е, нашето женско миење нежно ја чисти и подмладува интимната кожа, истовремено поддржувајќи ја нејзината природна рн за да ве остави да се чувствувате свежо и самоуверено цел ден. Водечките гинеколози препорачуваат целосно природно, ниско рн нежно миење за поддршка на деликатната средина на интимната кожа. ПРИРОДНОТО ЖЕНСКО ПЕРЕЊЕ ја поддржува природната рн средина на интимната кожа; нежно ја чисти и ја храни кожата; исплакнува без остатоци. Вмагичното Нежно Женско Перење додава рамнотежа во секојдневното интимно чистење на кожата; Формулирано Со камилица; растворлив во вода колаген и Витамин Е; Вмагично Нежно Женско Миење нежно ја чисти и подмладува интимната кожа додека ја поддржува нејзината природна рн. ЕДНОСТАВНИ ХРАНЛИВИ СОСТОЈКИ : Камелија; Витамин Е; Жалфија; Камилица; Колаген Растворлив во Вода. Без хормони И Не-Иритирачки : Не-estрогенски; не - гмо и без суровост; овој органски вулварен крем е исто така ослободен од сите бои; мириси; соја; стероиди; синтетички конзерванси; нафта и парабени. Водечките гинеколози препорачуваат целосно природно, ниско рн нежно миење за поддршка на деликатната средина на интимната кожа.

R

Им се допаѓа и на купувачите