.

.

Џош Тарнер - Земја Состојба На Умот-Винил

Џош Тарнер - Земја Состојба На Умот-Винил

DEN 576.00
Износ

Џош Тарнер се враќа со својот нов студиски албум, Земја Состојба на Умот. Рекордот од 12 песни истакнува некои од омилените Класици На Земјата На Тарнер и има гостувања од Џон Андерсон, Крис Кристоферсон, Крис Јансон, бегство јуни, Меди И Тае и легендарниот Ренди Тревис. Лп пакување вклучува бонус земја Состојба на умот налепница налепница. Џош Тарнер - Земја Состојба На Умот-Винил.

R

Им се допаѓа и на купувачите