.

.

Leke PV Соларен Панел Монтирање Додатоци PV Крај Стегач Алуминиумска Легура Црна

Leke PV Соларен Панел Монтирање Додатоци PV Крај Стегач Алуминиумска Легура Црна

DEN 2.00
Износ

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет*Лесна инсталација, многу време и трошоци за инсталација*Имаат Силна цврстина и висока отпорност на корозија*Можат Да Издржат екстремни временски услови*Широка применливост, може да се инсталираат на разни видови покриви*Лесен за инсталирање, заштедувајќи време и трошоци за работна сила.*Мала тежина и удобен транспорт.*Крајни стеги за висини на рамката 30мм, 32мм, 35мм и 40ммспецификации : тип На Производ : крај стегач материјал : алуминиум+процес на галванизација (отпорност на оксидација)Боја : дебел материјал за уцени : 4ммл должина : 40ммприменливо за дебел соларен панел : 30мм, 35мм, 40мм, 45мм (4 типа може да се изберат според дебелина на вашиот соларен панел)количина : 10 парчиња содржина на пакетот : 10 парчиња крајна клешта (додатоци за завртки не се вклучени) забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Лесна инсталација, многу време и трошоци за инсталација. Имаат Силна цврстина и висока отпорност на корозија. Може Да Издржи екстремни временски услови. Широка применливост, може да се инсталира на различни видови покриви. Лесен за инсталирање, заштедувајќи време и трошоци за работна сила.

R

Им се допаѓа и на купувачите