.

.

SmartyKat Carnin ' Cove Картон Мачка Превозникот & Scratcher

SmartyKat Carnin ' Cove Картон Мачка Превозникот & Scratcher

DEN 237.92
Износ

Картонскиот Носач За Мачки Smarty Kat нуди погодност 3 во 1. Smarty Kat им дава на родителите на миленичиња најдоброто од сите светови со иновативни производи, стилски дизајни, одговорност за животната средина и исклучителна вредност. Тој нуди различни играчки за да ја задоволи потребата на мачката за игра, гребење, благосостојба, повлекување, одмор и забава. Производите Smarty Kat се дизајнирани да ги исполнуваат стандардите за безбедност на децата. Овој додаток за мачки функционира како приватен носач на мачки, дувло за мачки и гребење. Направен од картон, неговиот лесен дизајн го олеснува безбедното носење на вашето маче. Подот на носачот има заменлива, брановидна гребење и носачот може да се остави отворен за да и обезбеди на вашата мачка дувло. Затворениот носач го намалува стресот на вашата мачка при патување, а додавањето гребење создава дополнителна безбедност. Отворањето на лесниот носач за мачки откако ќе стигнете до вашата дестинација нуди убав начин да ја префрлите мачката во нова средина. Smarty Kat Carryin ' Cove Мачка Превозникот и Гребење : 3-во-1 мачка картон превозникот со заменливи брановидни гребење рампа. Затворениот носач помага да се намали стресот при патување. Отворениот носач прави забавно скривалиште. Мерки за додатоци за мачки : 9,8"d x 18,1"W x 17"H собрани. Дизајниран да ги исполнува или надминува сите применливи безбедносни стандарди. 100% гаранција за задоволство На клиентите Од Smarty Kat. Дизајниран да ја задоволи потребата на мачката за игра, гребење, благосостојба, повлекување, одмор и забава. Обезбедува лесен начин да ја префрлите вашата мачка во нова средина. Smarty Kat нуди иновативни производи, стилски дизајни, одговорност за животната средина и исклучителна вредност.

R

Им се допаѓа и на купувачите