.

.

Скутер за скијачи за деца, тинејџери, возрасни, нивоа на прилагодување, рачка до, злато

Скутер за скијачи за деца, тинејџери, возрасни, нивоа на прилагодување, рачка до, злато

DEN 1.33
Износ

Скутер за скијачи за деца, тинејџери, возрасни, 4 нивоа на прилагодување, рачка до 41 инчи, злато. Воведување на крајниот скутер за кик за сите возрасти - совршен за деца, тинејџери и возрасни исто така! Нашиот скутер за удар е дизајниран да обезбеди мазно и удобно возење. Прилагодливи поставки за висина, нашиот скутер за удар може лесно да се прилагоди за да одговара на возачите од сите големини. Без разлика дали крстарите околу паркот или учествувате во екстремни спортови, нашиот скутер за удар ве покри. Функцијата против шок гарантира дека се апсорбираат испакнатини и шокови, обезбедувајќи помазно возење. Ова го прави совршен избор за возачи на сите нивоа. Со својот елегантен дизајн и цврста конструкција, нашиот скутер за удар е совршена комбинација на стил и перформанси. Изграден е да трае и да издржи најтешки возења, за да можете да уживате во вашата нова омилена играчка за наредните години. Скутер за скијачи за деца, тинејџери, возрасни, 4 нивоа на прилагодување, рачка до 41 инчи, злато. Скутерот за кик на Скијди е опремен со широка табла и 3 тркала кои обезбедуваат многу поддршка и совршено избалансирано возење за деца на возраст од 2-12 години. Со своето прилагодливо и отстранливо седиште, овој скутер за деца нуди крајна разноврсност. Тоа им овозможува на вашите деца удобно да седат да седат или да застанат. Убедувањето на вашите деца да се вклучат во физички активности се олеснува со овие блескави тркала. Тие автоматски светнуваат кога децата го возат скутерот - не е потребна батерија. Комбинацијата на силен и здрав дизајн и технологија посно-до-управувач го прави најстабилниот скутер што ќе им помогне да развијат рамнотежа и координација.

R

Им се допаѓа и на купувачите