.

.

Wovilon Сет На Четка Глави Компатибилен Со Лесно Чиста Микрофибер Замена Вртливата Глава

Wovilon Сет На Четка Глави Компатибилен Со Лесно Чиста Микрофибер Замена Вртливата Глава

DEN 1.00
Износ

Комплет Од 3 Глави За Џогер Компатибилни Со Лесна Замена На Микрофибер Вртливата Глава Заштитете ја вашата } и здравје : овие влошки за замена се направени од микрофибер и содржат мали ленти за чистење, погодни за вашата ротирачка џогер. со вода, ова полнење може да елиминира повеќе од 99% од бактериите.Ќе добиете 2 глави за замена за вашиот ротационен систем за џогер.Идеален за мазни површински подови, како што се дрвени подови, керамички плочки, ламинатни подови, мермерни подови, дрвени подови и други запечатени тврди подови, како и линолеум, плочки, винил, ламинат, керамика, мермер и камени површини. Може да се користи и за миење автомобили.Еко-пријателски, еднократно и машински перат микрофибер рампа. Ако имате какви било проблеми со замената на џогерот, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се справиме со вашиот капак во рок од 24 часа што е можно поскоро. Пакетот вклучува : 3xmop глава Патроли Ден Украси Свети Патроли Ден Додатоци Велигденски Украси Велигденски Украси За Домашни Алатки Домашно Подобрување Домаќинство Материјали Патики Топки Дезодоранси Бришачи На Шофершајбната Бришачи Сунѓери Чистење Тато Сунѓери Кујна Домаќинство Почиста Автомобил Освежувачи На Воздух Освежувачи За Домашен Автомобил Освежувачи На Воздух За Мажи Туш Кабини Рачни Тушеви Тоалет Мат Чистење ткаенини кофи за мраз за забави кофи Џогер И Кофа Со Комплет За Виткање Стап Вакууми Електрични Метли Чистачи За Стапала За Употреба Во Комплет Четки За Чевли За Туширање Од 3 Глави За Џогер Компатибилни Со Лесна Чиста Вртлива Глава За Замена На Микрофибер. Изработени од добри материјали, безбедни и издржливи, со одлична текстура. Добро и економично, ви обезбедуваме квалитетни материјали за чистење на домаќинствата. Големината на производот се мери рачно, и ќе има грешка од 1-3 см. Се надеваме дека ќе можете да разберете. Внимавајте на бојата. Поради различен агол на снимање, осветлување, компјутерски дисплеј, можеби има малку разлики помеѓу сликите и самиот производ. Сепак, се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна. Алатки За Подобрување На Домот Материјали За Домаќинство Топки За Патики Дезодоранси Бришачи На Шофершајбната Сунѓери За Бришење Сунѓери За Тато Кујнски Чистачи За Домаќинство Освежувачи На Воздух Освежувачи За Домашен Автомобил Освежувачи На Воздух За Мажи Туш Кабини Рачни Тушеви Тоалетна Подлога Крпи За Чистење Мраз Кофи За Забави Кофи Џогер И Кофа Со Комплет За Виткање Стап Вакууми Електрични Метли Чистачи За Стапала За Употреба Во Четка За Чевли За Туширање.

R

Им се допаѓа и на купувачите