.

.

Виножито Пратеник Плеер Аудио АМВ ПРАТЕНИК ЈПГ ЈПЕГ Бмп Гиф Радио Рекорд Педометар Спортски Музички Плеери Црн 16гр

Виножито Пратеник Плеер Аудио АМВ ПРАТЕНИК ЈПГ ЈПЕГ Бмп Гиф Радио Рекорд Педометар Спортски Музички Плеери Црн 16гр

DEN 799.84
Износ

Опис : Мултифункционален : ОВОЈ MP4 може да се користи како музички плеер, прелистувач на слики, радио, диктафон, звучник, читач НА Е-книги TXT, стоперка или педометар, поддржува bluetooth-компатибилен, проширување(не е вклучен) и функции за исклучување на времето.Двоен режим : овој аудио плеер поддржува и видео режим бидејќи работи со формат AMV, а дигиталниот екран ви го олеснува прегледувањето на фотографијата и видеото. Постојат 3 типа за избор, вклучувајќи 4 GB, 8 GB и 16 GB.Bluetooth-компатибилен : можете да го поврзете овој mp4 плеер со уредите со функција, како што се звучници, слушалки и други, што го прави вашиот живот поудобен.Полнење : таму е дизајниран со за вграден250mah батерија во радио, тоа може да се користи за долго време по целосно наполнети, вие не треба да го наплаќаат често.Пренослив : овој музички плеер е лесен за чување и носење бидејќи е компактен и лесен, можете да го ставите во џеб без да се грижите дали ќе зафатите толку многу простор или сила. Спецификација : Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.Боја : розова, сина, црна.Големина : прибл. 8,5*5,1*1см/3, 35х2, 01х0, 39инч.Тип на мемориска картичка : Тф Картичка (макс 128ГБ, не е вклучена).Функција : MP3, WMA, OGG, APEFLAC, WAV, итн.ВИДЕО : АМВ.Слика : ЈПГ, ЈПЕГ, БМП, ГИФ.Е-книга : ТЕКСТ.Пристаниште за слушалки : 3,5 мм.Екран : прибл. 1,8 инчи/4,57 см.Дополнителна функција : bluetooth-компатибилен, прелистување слики, радио, снимање глас, звучник, е-книга, стоперка, педометар, исклучен тајминг.Екран : екран во боја.Батерија : за вградена батерија од 250m Ah Li (со заштитник на колото).Меморија : 4 G, 8 G, 16 G(опционално).Јазик : 28 јазици.Работно време : музика : околу 8 часа, видео : околу 4 часа.време На Полнење : околу 90 минути.Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерењето и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧЕ Mp3 Плеер (со 1 Парче Кабел, 1 Парче Слушалки Кабел, 1 Парче Инструкција). Мултифункционален ОВОЈ MP4 Може да се користи како музички плеер, прелистувач на слики, радио, диктафон, звучник, читач НА Е-книги TXT, стоперка или педометар, поддржува bluetooth-компатибилен, проширување(не е вклучен) и функции за исклучување на времето. Двоен режим Овој аудио плеер поддржува и видео режим бидејќи работи со формат AMV, а дигиталниот екран ви го олеснува прегледувањето на фотографијата и видеото. Постојат 3 типа за избор, вклучувајќи 4 GB, 8 GB и 16 GB. Овој mp4 плеер можете да го поврзете со уредите со функција, како што се звучници, слушалки и други, што го прави вашиот живот поудобен. Полнење Таму е дизајниран Со за вграден250mah батерија во радиото, може да се користи долго време откако ќе се наполни целосно, не треба често да го полните. Пренослив овој музички плеер е лесен за чување и носење бидејќи е компактен и лесен, можете да го ставите во џеб без да се грижите дали ќе зафатите толку многу простор или сила.

R

Им се допаѓа и на купувачите