.

.

3-излезен wallиден гушкач чешма, бела

3-излезен wallиден гушкач чешма, бела

DEN 175.84
Износ

Користете го GE 3-Outlet Wall Wall Hugger Tap за да направите повеќе места или соодветни вклопувања за вашите производи од кој било стандарден излез во вашиот дом. Wallиден прегратка, допрете, поларизиран. Дизајнот на вртење држи жици до блиску до wallидот идеален за тесни простори. 3-излезен wallид Хугер Допрете : Оваа чешма од 3-излез има ексклузивен дизајн на вртење за да ги задржи приклучоците и жиците близу до идот. Ова е поларизиран уред. Има поларизиран приклучок (едното сечило е пошироко од другиот). Поларизираниот приклучок не е наменет да се користи со неполаризирани места (каде и двата слотови се со иста големина). Поларизиран излез има за цел да се вклопи со поларизиран приклучок на само еден начин-подолг слот со пошироко сечило. Овие производи од Jasco доаѓаат со ограничена гаранција од 90 дена. Посета за детали. Наведен UL. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите