.

.

L.A. бои Делукс подарок сет маскара, црна, парче

L.A. бои Делукс подарок сет маскара, црна, парче

DEN 153.92
Износ

Подарете го подарокот на трепките со L.A. Colors Deluxe Mascara Подароци. Овој сет доаѓа со 5 различни маскари за маскара за голем број на изглед на камшик. Пронајдете го вашиот омилен стил на маскара стапче : дефинирање, силиконски, полн, крива или песочен часовник. Без разлика дали сакате да ги одделите и дефинирате трепките или да ги испуштите со волумен, овој сет на подароци ги покрива вашите трепки. L.A. Colors Deluxe Mascara Подароци сет, 5 компјутери : L.A. Colors Deluxe Mascara Подароци сет, 5 компјутери. Сет за подароци од маскара. Сетот вклучува 5 мини црни маскари и брадавици : дефинирање, силиконски, полн, крива и песочен часовник. Формула за црна маскара совршена за секојдневна употреба. Може да се користи самостојно или да се заврши каков било изглед на очите. Нанесете најмалку две палта> за максимална исплата на пигмент. Измешајте и совпаѓајте со брадавици за да создадете сопствени трепки. Компактна, патничка-пријателска маскара цевка, совршена за одење. Без суровост. L.A. Бои Делукс маскари може да се користат со L.A. Бои опсег на производи за шминка за очи. Други производи за козметика на очите на L.A. се продаваат одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите