.

.

Мојот живот како позитивна професионална гимнастичарка кафеава коса мода кукла

Мојот живот како позитивна професионална гимнастичарка кафеава коса мода кукла

DEN 1.67
Износ

Liveивејте го сонот на олимписка starвезда со мојот живот како професионална гимнастичарка 18 ”кукла! Покажете ги наградуваните потези со starвезда леотард и мека чиста за да ја задржи косата назад во елегантна конска опашка, така што косата останува надвор од патот за време на флипс, скокови и вртења. Откако ќе ја покажат својата рутина, медалот е вклучен, така што мојот живот како професионална гимнастичарка 18 “кукла може да ужива во честа на гимнастичарот за медали! Како дел од целосната колекција на мојот живот како кукли, мојот живот како 18 "Позапидна професионална гимнастичарска кукла обезбедува часови на игра за секое дете и прави прекрасен Божиќ, Ханука, празник или роденденски подарок. Мојот живот како професионална гимнастичарка кукла е Облеката има забавна и сјајна конкурентна униформа со задебелен arbвезден паркинг на рамото. Координативниот сјајно црвено лушпа во нејзината коса го завршува изгледот. Подготвена за бескрајна забава и забава за време на игра. ”. Коречената коса може да се четка и стилизира. Светли очи се отвораат и блиску кога куклата ќе се подготви или постави. Целосно поставува со раце и нозе што се движат. Одговара на повеќето 18" облека и додатоци (дополнителни облека и додатоци се продаваат одделно). Дел од колекцијата на кукли „Мојот живот како“. Исчистете со влажна крпа за најдобра грижа. Препорачано за деца на возраст од 5 и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите