.

.

Барби Виножито Принцезата Ники Кукла

Барби Виножито Принцезата Ники Кукла

DEN 0.33
Износ

Светлата и звуците ја оживуваат оваа магична кукла барби принцеза! Со едноставно притискање на копче, можете да влезете во нејзиното кралство виножита. Виножитото "скапоцен камен" на пластичното елече На куклата Барби виножито ја започнува акцијата. Притиснете го за да активирате седум различни светлосни секвенци и придружни звуци за спектакуларен момент на леле! Тоа е магичен ефект во кој ќе сакате да уживате одново и одново. Гледајте како шарени виножито покажува осветли фустан Барби принцеза кукла и долга, светло обоени конска опашка. Проѕирен елече со шарени шарени детали за вратот и рамото прави совршена позадина за светлосното шоу на виножитото. А живописната розова коса, со светло портокалова дијадема, изгледа спектакуларно кога ќе се осветли. Шоуто е издигнато со долго виножито здолниште украсено со светкави нијанси и пенливи ленти и ѕвезди, додава дополнителна драма. Розовите чевли го комплетираат кралскиот изглед. Кажете секакви бајки со оваа прекрасна кукла од принцезата виножито подготвена да го разубави секој ден со прекрасно светлосно шоу на виножитото. Започнете ја магијата за да разиграте приказна, да ја воодушевите публиката или да додадете виножито во боја на вашиот свет. Вклучува кукла барби виножито принцеза со светлосно шоу и звучни ефекти облечени во отстранливо здолниште, чевли и дијадема. Куклата не може да стои сама. Боите и украсите може да варираат. Барби Виножито Принцезата Ники Кукла : Возраст : 3Ј+. Внесете волшебно кралство виножита со Оваа кукла барби принцеза која оживува со светла и звук!. Притиснете го скапоцениот камен на виножитото за да активирате различни емисии на светлина и звук на виножитото за спектакуларни леле моменти!. Постојат седум различни светлосни секвенци со придружни звуци кои го осветлуваат торзото На барби кукли и светло розова коса. Долги отстранливи здолништа украсени со светкави нијанси на виножито и пенливи ленти и ѕвезди add додадете дополнителна драма. Розовите чевли и портокаловата дијадема го комплетираат кралскиот изглед. Играјте го светлосното шоу на виножитото одново и одново за магична забава за раскажување приказни.

R

Им се допаѓа и на купувачите