.

.

Плакарот комплетни деца со големина на кадифени закачалки - слонова коска

Плакарот комплетни деца со големина на кадифени закачалки - слонова коска

DEN 135.84
Износ

Плакарот комплетен, складирање и организација, усовршен! Омилена марка на Америка. Совршено големина за деца (деца) 13,9? W X 8.2? H Нашите највисоко рангирани деца со големина на кадифени закачалки се само за 4 до 15 години. Плакарот комплетни деца со големина на кадифени закачалки се направени со прецизност, за постојано совршена димензија од 13.09? Широк за 8.2? Високо за 1/5? Тенки. Тие се направени за да го зголемат вашиот простор за плакари, овозможувајќи ви да ја одржувате облеката уредно организирана. 360 ° куки за вртење, дизајн без лизгање : Нашите закачалки имаат прекрасни куки што вртат 360 степени за ваша погодност. Плус, кадифената текстура против лизгање на нашите закачалки, заедно со нивните изречени раменици, обезбедуваат облеката да се чува во место без да се лизне или да падне од вашиот избор! Изберете од најразлични бои за кадифени кадифени со меки деца. Внимавајте на облеката на вашето дете : Овие ултра-меки кадифени закачалки се најдобриот начин да ја задржите пеглата на вашето дете совршено брчки заштеда на слободен простор ултра-тенки дизајн, 360 ° куки за вртење, без лизгање, забележани рамења .

R

Им се допаѓа и на купувачите