.

.

Надворешна Фенерче, Пренослива Фенерче Режими На Нуркање Длабочина На Осветлување Алуминиумска Легура Со Јаже За Кампување Риболов

Надворешна Фенерче, Пренослива Фенерче Режими На Нуркање Длабочина На Осветлување Алуминиумска Легура Со Јаже За Кампување Риболов

DEN 2.67
Износ

Нуркачка Фенерче Висока Светла 110 Метарска Подводна Фенерче IPX8 Водоотпорен 3 Режим На Осветлување Спецификација : Тип На Ставка : Фенерче Материјал На Производот : Извор На Алуминиумска Легура : 1 x P50 Светилка Монистра Водоотпорна Оценка : IPX8, 110 метри длабочина на нуркање светлосна Опрема : Висока осветленост, средна осветленост, Приказ на трепкачка моќност : Зелено светло се прикажува кога моќноста е доволна, А Црвеното Светло Се Прикажува Кога Напојувањето Е Недоволно ТИП НА БАТЕРИЈА : 1 Х 26650 Батеријата Не Е Вклучена Растојание На Зрачење : Прибл. 100-200 метар / 328.1-656.2 стапки Пакет Листа : 1 x Фенерче1 x Рака Јаже2 x Запечатување Прстени IPX8 ВОДООТПОРЕН : оваа фенерче има ipx8 водоотпорен рејтинг, со длабочина на нуркање од 110 метри, што може да се користи за подводно осветлување. 3 РЕЖИМИ НА СВЕТЛО : фенерчето има 3 режими на светлина, висока осветленост, средна осветленост и трепкање, за да ги задоволи различните потреби за осветлување. БАТЕРИЈА НАПОЈУВАНА : подводната фенерче се одвојува и се напојува со батерија на полнење, што ја прави удобна и практична.

R

Им се допаѓа и на купувачите