.

.

Отомансон за перење алишта, без лизгање, карирана гранична перална просторија за простории за килим, влезен пат, 26 35

Отомансон за перење алишта, без лизгање, карирана гранична перална просторија за простории за килим, влезен пат, 26 35

DEN 315.20
Износ

Нашата колекција за алишта може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до уникатни отпечатоци и доаѓаат во широк спектар на форми и големини. Направени во Турција, овие килими за грб од полиамид ќе обезбедат стил во текот на вашиот дом, истовремено да го чуваат вашето семејство безбедно со својата поддршка од гума. Нашиот елегантен и функционален низок куп ќе ви помогне да ги поставите овие килими во области каде што инаку би било тешко. Овие турски килими се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната и ходниците! Овде во Османсон, нашата мисија е да испорачаме килими со највисок квалитет. Карактеристики [Клучни атрибути] : Големина : 26 "x 35" (2 'x 3') Дебелина : 0,2 ин. Боја : сина. [Низок куп] : Ниска дебелина на купот од 0,2 инчи нуди идеална функционалност која е совршена за зафатени области, под мебелот и во влезовите бидејќи нема да ги попречува влезовите. [Nonslip & отпорна на дамки] : Направено во Турција со висококвалитетен и отпорен на дамки од полиамид материјал. Гумената поддршка го минимизира лизгањето. Неговиот безвременски дизајн може да се интегрира во најразлични стилови на домашен декор . [Детско и ПЕТ пријателски] : Безбедно за секојдневните области со сообраќај со високи стапала и поотпорни на непредвидливите хаос на живот од активност на деца или миленичиња . [Лесна нега] : Бесплатно стрес Чистењето вклучува редовно вакумирање (без четки/ролери) и нежно забележете чистење на мали дамки со благ детергент или чистач на тепих. Набори и виткање треба да се срамни со 5-7 дена редовна употреба. За да го забрзате овој процес, обратно го тркалате аголот со браздата и нежно применете го притисокот . [Препорачана просторија] : Овој килим ќе ги додаде завршните допири во вашата просторија за перење . [Доверлив бренд] : Квалитет печатени килими направени во Турција за над 20 години. Основана со аспирација да ги украси просторите во затворено и на отворено. Онтансон се стреми да обезбеди трендовски килими додека секогаш ги задоволува потребите на клиентите.

R

Им се допаѓа и на купувачите