.

.

Вајпер Злобна 58 Билијард Базен Знак, Парче, Црвена И Црна, Унца

Вајпер Злобна 58 Билијард Базен Знак, Парче, Црвена И Црна, Унца

DEN 1.67
Износ

Подобрете ја вашата игра и уживајте во класичниот стил Со Злобните Стапчиња За Билијард Од Вајпер. Секој е обликуван од јавор тврдо дрво, за да издржи години на употреба. Секој Злобен знак за билијард се издвојува од останатите, со никелирана влошка со иконското лого на Вајпер. Овие стапчиња со знаци ги содржат сите квалитети за подобрување на перформансите што сте ги очекувале од исклучителни знаци. Кожен врв Ле Про обезбедува цврст стисок на топката, намалувајќи ги грешките, Про Конус дава рамномерно и удобно чувство преку вашиот удар и заврши со удобна ирска ленена обвивка. Вратилото и задникот се комбинираат со лесни споеви од нерѓосувачки челик за да дадат одлични повратни информации за секој истрел. Изграден од јаворово дрво, за издржлива издржливост. Карактеристики про конус за стабилно чувство преку вашиот мозочен удар. Ле Про кожен врв помага да се намалат грешките и да се држи топката поконзистентно. Прилагодливиот систем за тежина ви овозможува да го прилагодите вашиот знак за најдобро чувство. Вклучува гребење вградено во задникот за да го одржите врвот во врвна форма.

R

Им се допаѓа и на купувачите