.

.

Будвајзер Црвена Црна Билијард Знак Решетката

Будвајзер Црвена Црна Билијард Знак Решетката

DEN 447.84
Износ

Овој Официјално Лиценциран Budweiser Дрво/Огледало Ѕид Знак Rac ќе се вклопи во декор на било билијард соба. Покажете ја вашата поддршка за вашето омилено пиво! Будвајзер Црвена/Црна Билијард Знак Решетката : Карактеристики вклучуваат : 2 парче средно даб фурниран дрво знак решетката. 10 " дијаметар целосна боја логото огледало. 8 знак капацитет. Мебел одделение изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите