.

.

Scrubstar Women Performance Stretch zip Zip Front Mesh Trim Scrub јакна WD307

Scrubstar Women Performance Stretch zip Zip Front Mesh Trim Scrub јакна WD307

DEN 2.00
Износ

Фрли на оваа јакна за загревање во Раглан за работа или тренингот. Четиристрајно истегнување го прави удобно, внимателни карактеристики го прават тоа функционално-затворање на предниот дел на Zip, два поштенски џебови, еластични манжетни и ленти за половината, тонски мрежни предни и задни панели и тиркизни цевки на вратот и барки. Продолжете со четири начини. Затворање на поштенски преден дел. Лента за идентификација на вратот на задниот дел на вратот. Две поштенски џебови. Детали за контраст на мрежа. Акценти на Coverstitch и двојна игла. Акценти на Бартак.

R

Им се допаѓа и на купувачите