.

.

Без граници за машка 9 тексас шорцеви

Без граници за машка 9 тексас шорцеви

DEN 1.67
Износ

Деним шорцеви, ниту една гардероба не треба да биде без пар. Ниту еден пар на границите не го одржува случајно и кул. Совршено да се координира со омилената мета или копче надолу. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/28% REPREVE® Рециклиран полиестер/2% Рејон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 ”и носи големина 32. Пораст : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; исцрпена полите; потресено детали. Деним шорцеви за мажи од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите