.

.

С. Поло Асн. Машки плетен тексас краток

С. Поло Асн. Машки плетен тексас краток

DEN 3.33
Износ

Подготвени за повлекување и одење, американскиот Поло Асн. Машки плетени тексас шорцеви се совршени пролет суштински. Парот со бели патики и класичен мета за викенд изглед што никогаш нема да разочара. Тие се доволно удобни да носат секој ден, и ветуваме дека нема да ве спречиме! Лесно се вклопуваат низ колкот и бутот; хитови над коленото. Моделот е април. 6'1 "Носење големина M. Еластично влечење на половината со функционално влечење; јамки на ременот. Мека, плетена тексас ткаенина. Вистински предни и задни џебови. Карактеристики на мало извезено лого на десниот преден колк и етикета на Wordmark на левиот заден џеб. 9" Inseam. Машината што се мие. Увезен. 72% памук, 1% спандекс, 27% рециклиран полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите