.

.

Краток товар на машката машка машка

Краток товар на машката машка машка

DEN 319.52
Износ

Ажурирање на класичниот карго, Shorgler Twill Twill Chort нуди опуштено вклопување што седи на природната половината, две странични џебови на товар и скриен технолошки џеб за изобилство на складирање. Wrangler Men's Twill Cargo Short Опуштено вклопување. Седи на природна половината. Хитови на коленото. Товарни џебови. Скриен технолошки џеб. Една година гаранција. Стил 60bowdp.

R

Им се допаѓа и на купувачите