.

.

Екипажот за шишиња Оз. Пластично шише со спреј

Екипажот за шишиња Оз. Пластично шише со спреј

DEN 239.84
Износ

Погодно за внатрешна и надворешна употреба, екипажот за шишиња 24oz. Шишето со спреј одговара на најразлични потреби за прскање, како што се чистење, градинарство, грижа за дворот, занаети, обука за миленичиња и многу повеќе. Празното шише може да се наполни со најразлични течности, па дури и има прилагодлива млазница што можете да ја извртите од магла до директен поток. Да ја прилагоди млазницата; Едноставно пресврт додека не го постигнете посакуваниот поток. Големината на ова шише е исто така друга карактеристика, бидејќи може да држи 24 унци, но сепак е доволно мала за да се вклопи во скоро секој простор или кабинет. Ова шише со спреј е совршено за секојдневна употреба и е изградено за повторно да се користи повторно и повторно. Исто така, прави мешање и разредување на растворите ветре со разредување намалено обликувано на секое шише. Овие шишиња со спреј се достапни во разновидни бои. Секоја нарачка може да варира во боја. Спари за сите намени за градина, двор, дома, обука за миленичиња, коса, занаети и многу повеќе. Целосно прилагодлива млазница за спреј. Има 24 унци течност. Скала за разредување. Достапно во асортиман на бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите