.

.

Лице Кампување Шатор, Секунди Постави Водоотпорен Шатор, Портокал

Лице Кампување Шатор, Секунди Постави Водоотпорен Шатор, Портокал

DEN 0.67
Износ

Пролетта доаѓа, уживајте во здивот на природата!. 6 Лице Портокал Кампување Шатор!. Вратата Мат. Подлогата на вратата го користи истиот водоотпорен материјал како и дното на шаторот, што може да се користи за поставување чевли. Опрема Џеб. Џебовите за складирање се поставени на врвот и на страната на шаторот за да се држат ситници. Опрема Мансарда. Горната торба за складирање може да го држи телефонот или таблетот што ви овозможува да легнете и да уживате во филм. Надграден Систем За Вентилација. Два прилагодливи отвори за заземјување ви овозможуваат да ја прилагодите внатрешната температура, исто така, осигурувајќи се дека нема да има вода за кондензација во студените денови. Моќ Пристаниште. Обезбедена е приклучок за напојување на аголот на шаторот што ви овозможува да го поврзете изворот на енергија. Кодирање во боја за Позиционирање На Мува. Специјално зелено плетење како кодирање во боја за позиционирање на мува, што ќе ве натера брзо да го поставите дождот. Инстант Поставување-Инстант дизајнот ве тера да поставите внатрешен шатор во рок од 1 минута. 1 лице може да го постави без никакви тешкотии. Водоотпорен шатор-стп лента и за цвест од дождовница и за внатрешен спој на шатор, подот НА ЦЕВКАТА СО заварени агли, кои ја одржуваат внатрешноста на шаторот апсолутно сува за време на силен дожд. Пространа Внатрешност-Мери 10 х 9 стапки со 5 стапки 6-инчна централна висина. Пространа внатрешност има простор за 1 воздушни кревети со големина на кралица и други запчаници за кампување. За поудобен простор, се препорачува за 3 возрасни и 3 деца. Приклучок за електричен Кабел-можете лесно да го поврзете електричниот кабел, портата може целосно да се затвори кога не се користи. Вклучува колци од шатори, торба за носење, подлога за кал, џебови за опрема и мансарда за опрема. Надградениот Систем За Вентилација-мрежестиот покрив и Отворот за Заземјување гарантираа многу подобра вентилација во споредба со обичните шатори, ова исто така ја минимизира кондензацијата на водата во внатрешноста на шаторот ноќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите