.

.

Победа 2-во тројна закана од првут Шампон+кондиционер, 14. Фл Оз

Победа 2-во тројна закана од првут Шампон+кондиционер, 14. Фл Оз

DEN 95.68
Износ

2-во-1 тројно закана првут шампон+кондиционер е хет-трик за вашата утринска рутина : Намален првут, исчистена/условена коса-со чист мирис на манго. Уелихелните спречуваат повторување на флацирање и чешање поврзано со фактивна состојка Factruffgrug-Partosepyrithione Zinc 1 % - Карактеристики на производот против глувчето, негувајте и исчистете го скалпот со мирис на манго. Помага во олеснување на чешање на сувоста на скалпот, снегулки и иритација. Диспензерот - Рециклирај Добијте победа за околината со рециклирање на овој пакет HDPE - 2.

R

Им се допаѓа и на купувачите