.

.

Бирање антибактериски течен сапун за рака, злато, 9. унца

Бирање антибактериски течен сапун за рака, злато, 9. унца

DEN 0.67
Износ

Набавете чиста, можете да верувате, во рачен сапун познат по антибактериска заштита. Овој освежувачки миризлив сапун за бирање со навлажнувач ги отстранува нечистотиите и бактериите и исплакне чиста. Нежно и навлажнувачко : Навлажнувајќи се како што се чисти, оваа смирувачка течност држи дури и напорни раце меки, како и пријатно миризливи . Заштитете од бактерии : убива 99,9 проценти од бактериите (бактерии со кои се среќаваат во поставките на домаќинството) . Тешко, но нежно : Чистење и чистење и Услови за климатизација заедно убаво, во рака миење што е благ за целото семејство . За семејството : Поминете го наследството на бирање на рацете за кои најмногу се грижите. Формулирани да бидат нежни на кожата, дури и на најмалите раце . Како да се користи : 1. Пумпа во рацете 2. Подгответе енергично во рацете најмалку 20 секунди 3. Исплакнете се чисто со вода 4. Уживајте во меки, здраво чувство за раце.

R

Им се допаѓа и на купувачите