.

.

Машки фанатици брендирани со сиви гиганти во Сан Франциско гиганти Големиот водечки четврт-зип Топ

Машки фанатици брендирани со сиви гиганти во Сан Франциско гиганти Големиот водечки четврт-зип Топ

DEN 471.84
Износ

Флаутирајте го вашиот тимски дух на класичен начин со овој голем олово четврт-зип од брендиран фанатици. Безвременски дизајн им овозможува на задебелените графики на гигантите во Сан Франциско да бидат лесно забележливи. Плус, исмејниот врат снабдува малку дополнителна топлина до лесен дизајн. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Застани. Официјално лиценциран. Долги ракави. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Графики за печатење на екран. 1/4-Зип. Материјал : 100% полиестер. Лесен врв погоден за благи температури. Исмејувачки врат.

R

Им се допаѓа и на купувачите