.

.

18W 87 H Живот Винил, Сопствени Катедрала Врвот Центар Мулион, Отворен Решетката Ролетни, w Блендата-Брави, Класичен Сина

18W 87 H Живот Винил, Сопствени Катедрала Врвот Центар Мулион, Отворен Решетката Ролетни, w Блендата-Брави, Класичен Сина

DEN 2.67
Износ

Нашите Отворени Ролетни за Решетки направени по нарачка обезбедуваат мерка за едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите решетки создава живописен карактер и интересни сенки за поживописна фасада, без разлика дали се работи за современи дизајни или повеќе историски изглед. Ролетните ги надополнуваат стиловите од Кејп Код До Федерален, Стил На Ќерамиди, Четири квадратни и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер што одговара на бојата. Најлесна инсталација-инсталира во минути со вклучен хардвер. Поради материјалите, ширините и должините се номинални +/- 1/2". Издржливи градежни карактеристики обликувана боја и јасна текстура на дрвени зрна. Живописни бои за цел живот убавина. Ограничена доживотна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите