.

.

Екена Милворк 12W 52H Живот Винил, TailorMade Две Еднакви Панели, Покрена Панел Ролетни, w Блендата-Брави, Полноќ Сина

Екена Милворк 12W 52H Живот Винил, TailorMade Две Еднакви Панели, Покрена Панел Ролетни, w Блендата-Брави, Полноќ Сина

DEN 1.67
Износ

Облечете ги вашите прозорци со нашите висококвалитетни доживотни надворешни винилни ролетни. Популарната Бленда За Прозорци Со Подигнати Панели е достапна во огромна колекција на ширини и должини, осигурувајќи дека ќе ја најдете совршената големина за вашиот дом. Шините, стиловите, панелите и целокупните детали му даваат на овој бленда изразито Европски или викендички изглед. овие ролетни се изработени од издржлив винил, еден од денешните најразновидни надворешни материјали. Со богато дрвено зрно обликувано во секој пар, тие се одлични алтернативи на традиционалните дрвени ролетни, обезбедувајќи изглед на дрво, без можно одржување. Тие се лесни, лесни за одржување и отпорни на оштетување на водата, искривување и лупење. Нашите винил ролетни се достапни во цела палета на богати бои и се еден од најдобрите производи што некогаш ќе ги купите за вашиот дом. Вклучува пар ролетни и хардвер што одговара на бојата. Најлесна инсталација-инсталира во минути со вклучен хардвер. Поради материјалите, ширините и должините се номинални +/- 1/2". Издржливи градежни карактеристики обликувана боја и јасна текстура на дрвени зрна. Живописни бои за цел живот убавина. Ограничена доживотна гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите