.

.

Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, кафеава, 5 8 ширина 48

Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, кафеава, 5 8 ширина 48

DEN 1.67
Износ

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозорец. Сончевите нијанси ја блокираат топлината и сјајот од сонцето без да го жртвуваат погледот. Елегантен и едноставен дизајн им дава на вашите прозорци чист изглед, додека обезбедува до 90% УВ заштита за да ви помогне да го спречите вашиот мебел и тротоарите. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични соларни нијанси е овластен најдобар за детски производ. Колекцијата Horizons 10 има соларни ткаенини кои носат елегантен и софистициран изглед на вашите прозорци. Levolor Custom Horizons 10 Collection Collection безжична соларна сенка : Обичај направен за совршено вклопување. Блокира топлина, а не погледот. До 90% УВ заштита. Безжична операција, сертифицирано најдобро за деца. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина што одговара. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите