.

.

Ролери Дерби Пикси Хајтоп Прилагодливи Возрасни Женски Ролери Големина 7-10

Ролери Дерби Пикси Хајтоп Прилагодливи Возрасни Женски Ролери Големина 7-10

DEN 1.33
Износ

Најсовремената технологија го исполнува привлечниот стил со овие пикси прилагодливи четири ролери. Ез-пресврт клуч прилагодува големината во внатрешноста на багажникот до 3 чевли големини! Високиот врвен дизајн има класичен изглед за мода и забава. Багажникот има многу цврста поддршка за глуждот, така што секој лизгач на ниво може да ужива во нив. Внатре во багажникот, удобната постава ги одржува вашите стапала среќни. Скејт во паркот, лизгалиштето или тротоарот со висококвалитетни уретански тркала кои имаат вистинско држење и отскокнување за внатре или на отворено. Тие се натоварени со брзи прецизни лежишта. Ролери Со Пикси се вклопуваат Во Големини на Женски Чевли 7-10. Стилската чизма ќе ги сврти главите и е удобна за лизгање каде и да одите. Зафатени внатрешни/надворешни уретански тркала натоварени со брзи Сребрени-5 лежишта. Амортизираните камиони обезбедуваат подобри свиоци и помазно возење. Прилагодливата големина обезбедува најдобро вклопување. Ги прилагодува женските големини 7-10. Подигање на врвот со цврста потпора на глуждот и внатрешно амортизирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите