.

.

Regal Estate 64 безжичен затемнување римска сенка

Regal Estate 64 безжичен затемнување римска сенка

DEN 831.84
Износ

Римската сенка на Regal Estate безжичен, ви дава максимална приватност и удобност со затемнување во просторијата без жици за да се одврзе или да се врзуваат. Поддршката на чистата лагер обезбедува чист и униформа изглед на надворешно лице, а лесната ткаенина без загриженост ја прави сенката лесна за инсталирање. Regal Estate 64 "безжичен затемнување римска сенка : нема жици за одвој или вратоврска. Дизајн на затемнување за максимална приватност и темнина. Сертифицирано дете безбедно за домови со мали деца. Чиста поддршка на лагер. Достапно во шест бои : бела, црвена, чоколада, индиго сина боја , тен и црно. Лесно за подигнување и спуштање. Вклучени се и упатства за монтирање на хардвер и инструкции за инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите