.

.

Мустад Силна Висока Кука-Големина: # 5 парчиња

Мустад Силна Висока Кука-Големина: 5 парчиња

DEN 271.84
Износ

Класичната кука за високи тонови На Мустад е омилена на сите времиња кај рибарите ширум светот. Тоа е одлична и сигурна кука за замена за вашите приклучоци, лажици, пикери или користена како кука за мамка. 3x силните жичени куки имаат неспоредлива јачина и вредност за парите. Краткото стебло ви овозможува да користите поголеми куки со празнини без страв дека високи тонови ќе се валкаат едни со други. Мустад 3х Силна Висока Кука : Мустад Класична Точка. 3х Силна Жица. Прстен. Големина : #6. Заврши : Дурастил. Големина на пакетот : 5еа.

R

Им се допаѓа и на купувачите