.

.

Сопственик 5178-SSW Круг Кука По Големина Риболов Кука

Сопственик 5178-SSW Круг Кука По Големина Риболов Кука

DEN 2.67
Износ

Оваа кука е дизајнирана со нагоре око за Снелинг. Голема големина на риба, но сепак средно стебло за сите намени е мала тежина. Одликувајќи се со малку поместување (4 степени) супер-остра точка на закачување и црна хромирана завршница отпорна на корозија. Круг Кука. Црн Хром. 5 по пакет. Сопственик.

R

Им се допаѓа и на купувачите