.

.

Џонсон Џони Дартер Риболов Тешко Мамка

Џонсон Џони Дартер Риболов Тешко Мамка

DEN 208.64
Износ

Активирањето реакција штрајкови од врвот предатори Со Џонсон Џони Дартер Риболов Тешко мамка. Интегриран месинг штракаат привлекува риби од далеку, додека телото и опашката во форма на торпедо работат едногласно за да создадат непредвидливо стрелање со максимално дејство од страна на страна на кое рибите не можат да одолеат. Оваа риболовна мамка има вградена единечна кука со широк јаз на грбот и кука за високи тонови на стомакот за безбедни куки. Риболов мамка дизајниран да предизвика реакција штрајкови од врвот предатори. Риболов мамка пикадо агресивно со максимална акција од страна на страна. Интегриран месинг штракаат привлекува риби од далеку. Телото и опашката во форма на торпедо создаваат непредвидливо дејство на стрелање. Вградена единечна кука со широк јаз и кука за високи тонови на стомакот.

R

Им се допаѓа и на купувачите