.

.

Мажите Плетат Мускулни Фитнес Елеци Тенкови Тенки Фит Партиски Клубови Кошули

Мажите Плетат Мускулни Фитнес Елеци Тенкови Тенки Фит Партиски Клубови Кошули

DEN 143.52
Износ

Детали : *Големина На Ознака : М-3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XL3 XLBustcm9498102106110 инч37,0 38,6 40,2 41,7 43,3 Sleevecm6162636465 инч24, 0 24,4 24,8 25,2 25,6 Должиникм5960616263 инч23.2 23.6 24.0 24.4 24.8 Измерено Пред Да Се Истегне, Познато Како Поставени Рамни Податоци, Ве Молиме Дозволете Отстапување Од 1~2 См* Ставка Ткаенина : полиестер* боја на артикл : бела/црна(како што покажуваат сликите)* состојба на предметот : Сосема Нова* Опис На Предметот : Мажите Плетат елеци за мускулна фитнес елек тенки фит кошули За забави За клубови* Содржина На Пакетот : 1*Кошули(не се вклучени Додатоци)како да изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Мажите Плетат Мускулни Елеци Без Ракави Тенки Фит Маици За Партиски Клубови. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите