.

.

Арти-Голема Машка Маица-Џексонвил

Арти-Голема Машка Маица-Џексонвил

DEN 207.84
Износ

Артикс-Голема Машка Маица - Џексонвил Висока Машка Голема Машка Маица. Класичната удобност ја исполнува бојата со овие машки маици. 6 мл./yd2 (САД) 10 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Изгледа одлично дури и миење после миење. Класично вклопување со подолго тело. Класична тешка ткаенина. Безбедност Зелена : 50/50 памук/полиестер, Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Класично вклопување со подолго тело. Артикс-Голема Машка Маица - Џексонвил Висока Машка Голема Машка Маица. Класичната удобност ја исполнува бојата со овие машки маици. 6 мл./yd2 (САД) 10 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Изгледа одлично дури и миење после миење. Класично вклопување со подолго тело. Класична тешка ткаенина. Безбедност Зелена : 50/50 памук/полиестер, Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер. Класично вклопување со подолго тело. Беспрекорна двојна игла 7/8" јака. Снимено вратот и рамената. Двојно игла ракав и дното полите. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Искинете ја етикетата. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие високи маици обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Оваа висока маица Џексонвил е за мажи и големи мажи како суштинска употреба на секојдневниот врв. Ние носиме големини до 3 XLT. Можете да го носите овој спортски изглед со плус големина модерен графички маички додека одите да вежбате во теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И џексонвил печати е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

R

Им се допаѓа и на купувачите