.

.

Џон Фрида Сјајна Црвена Црвена Зајакнување На Дневниот Регенератор, 8. фл оз

Џон Фрида Сјајна Црвена Црвена Зајакнување На Дневниот Регенератор, 8. фл оз

DEN 3.33
Износ

Џон Фрида Блескав Црвено-Црвен Регенератор за Зајакнување ги надополнува живописните тонови на црвена коса, истовремено помагајќи да се зачува нејзината живост и да се заштити од губење на бојата. Формулиран со екстракт од калинка и Витамин Е, нашиот регенератор ја зголемува мекоста и го зголемува сјајот со заштита од избледување. Создаден за сите нијанси на обработена боја и природна црвена коса, Џон Фрида Блескав Црвено-Црвен Регенератор За Зајакнување може да помогне да се одржи свеж изглед и чувство во салонот со недели откако ќе заминете. Гаранција За Задоволство. Може да се применат ограничувања. ЗАШТИТА НА БОЈАТА НА КОСАТА - овој црвенокосиот регенератор внесува и ги надополнува црвените тонови додека се запечатува во хидратација. ФОРМУЛИРАН СО КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ-Формулиран со екстракт од калинка и витамин Е, Џон Фрида Блескав Црвен Црвен Регенератор за Зајакнување ја зголемува мекоста и сјајот. НЕЖНА ЗА КОСА ТРЕТИРАНА Во БОЈА-Безбедна За сите нијанси на природна и обоена црвена коса за заштита на бојата помеѓу патувањата во салонот. НЕЖЕН за СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА - користете го овој нежен, негување регенератор за црвена обоена коса или природна црвена коса секој ден или секој пат кога ќе се измиете. КОМБИНИРАЈТЕ СО ЗРАЧНА ЦРВЕНА ЛИНИЈА НА ПРОИЗВОДИ-за најдобри резултати, користете Со Џон Фрида Сјаен Црвен Црвен Шампон за Зајакнување.

R

Им се допаѓа и на купувачите