.

.

Сино Небо Усогласен Неделен И Месечен Планер 8.25 11

Сино Небо Усогласен Неделен И Месечен Планер 8.25 11

DEN 1.67
Износ

Усогласениот неделен/месечен планер за 2021 година Во Црно има џеб за складирање, чисти распоред на календари на две страници и страници со белешки за точки за списоци и многу повеќе. Совршен за зафатени професионалци со најсложените работни места, усогласените капаци на планери се изработени со материјал ПАЈКО® ВО тешка категорија, познат по своите квалитети отпорни на набори и солзи. Без разлика дали купувате член на семејството или колега, Усогласениот планер е внимателен гест за секој на вашата листа на подароци за одмор! Големина на страница 8. 25х11. Џеб за складирање. Неделни и месечни календари. Белешки страници. Флексибилен материјал за покривање PAYCO® Во Црна Боја. Од Јануари 2021 Година-Декември 2021 Година.

R

Им се допаѓа и на купувачите