.

.

24 Класа HD LED ТВ СО Вграден Двд Плеер

24 Класа HD LED ТВ СО Вграден Двд Плеер

DEN 3.33
Износ

RCA 24 " LED 60 HZ HDTV, располага со енергетски ефикасна LED технологија за светла, јасна слика. HD резолуцијата обезбедува неверојатно забавно искуство. Со вградениот ДВД-плеер за вчитување слот, можете да се појавите во СЕКОЕ ДВД и да го гледате веднаш на ВАШИОТ телевизор со широк екран од 24 Инчи. МОЖЕТЕ дури и да ја користите ОВАА ТЕЛЕВИЗИЈА како компјутерски монитор! Уживајте повеќе СО RCA 24" КЛАСА 720p LED ТВ ШТО ве поканува да уживате во искуството за гледање што ја редефинира реалноста на голем HD 720p 24" LED екран. Поддржува широк спектар на влезни технологии како што се 3 HDMI, VGA, YPBPR, AV Аудио/Видео, КОМПЈУТЕР Аудио, Слушалки, RF. Спектакуларниот сооднос на контраст обезбедува живописни и совршено светли слики. Стапка на освежување на екранот од 60 Hz ; обезбедува слики без заматување и без изобличување дури и при брзи транзиции на екранот. Тип на задно осветлување : ЛЕР. Резолуција : 720p. Ефективна Стапка На Освежување : 60 Hz. Паметна Функционалност : не. Сооднос : 16 : 9.

R

Им се допаѓа и на купувачите