.

.

Лил ' Глимерц Бебиња, Аква Сина, Мини Интерактивна Фигура Со Звуци

Лил ' Глимерц Бебиња, Аква Сина, Мини Интерактивна Фигура Со Звуци

DEN 2.67
Износ

Лил ' Глемерц го осветлуваат животот на кид со пријателство што позитивно свети! Сега во мали димензии, овие бебиња На Лил Глемерц се родени за тинејџерски соништа! Притиснете го носот одново и одново за да слушнете слатки звуци на бебето и видете како неговиот симпатичен стомак свети со БОИ ПРЕДВОДЕНИ од виножито. Ова бебе На Лил Глемерц реагира на движење, исто така-навалете се наопаку и движете се наоколу за пржење, гужви и други глупави звуци. За забавно изненадување, држете го носот на лил и движете се нагоре и надолу. Сите тие имаат прекрасни кадифени опашки од виножито и доаѓаат во различни бои. Секое бебе е посебно со свој симпатичен изглед. Прифатете ги сите! За да го исклучите, едноставно притиснете и држете го копчето носот. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Лил " Глемерц Бебиња, Аква Сина, Мини Интерактивна Фигура Со Звуци : Возрасен Опсег : 3 години И Нагоре овие бебиња На Лил Глемерц се родени за тинејџерски соништа!Притиснете го носот одново и одново за слатки звуци и за да го осветлите стомакот со бои на виножитото наопаку и движете се наоколу за мрчење, гужви и други глупави звуци за забавно изненадување, притиснете и држете го носот на лил додека лулате нагоре и надолу!Откријте 25+ скапоцени реакции!Малите ќе ја обожаваат прекрасната плишана опашка со виножито (2,5-во тело, 4,5-во опашка) и совршена за играње заедно во различни бои, секоја со свој уникатен изглед соберете ги сите за да го зголемите вашиот тим на глем!.

R

Им се допаѓа и на купувачите