.

.

Исцелување Раце ХХ Женски Ниша 6-Џеб Чистење Панталони

Исцелување Раце ХХ Женски Ниша 6-Џеб Чистење Панталони

DEN 396.32
Износ

Исцелување Раце HH360 9151 Nisha 6-Џеб, Атлетски Инспириран Ребро Плете Појас Панталони За Жени - Атлетски Одговара Медицински Пилинг ПАНТАЛОНИ АТЛЕТСКИ ДИЗАЈН и КРАЈНА ВОДАТ : Нашите Ниша панталони ви дава изглед сакате со крајна еластичност за сите ваши потреби. Одликувајќи се со стил на права нога и нашата удобност истегнете 2х2 ребро-плетен заден појас со врвка за влечење, ткаенината за истегнување од 360 степени ќе биде во чекор со сите ваши барања. Мерења на инсем (врз основа на мала големина) : Редовни (31,5"), Ситници (29"), Високи (33,5"). МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Со перформанси И издржливост "Перење и Носење", оваа панталона има рефлектирачки детали за шиење и отвори за глуждот кои обезбедуваат супериорно вклопување и движење. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, оваа плетена панталона за појас лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : медицинската панталона за чистење Ниша има два предни џебови за сечење со еден скриен мрежен џеб, два задни џебови и еден преден џеб за товар со патент, совршен за речиси секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите