.

.

Мега Работи Чоколадо Сендвич Колачиња, 13. оз

Мега Работи Чоколадо Сендвич Колачиња, 13. оз

DEN 1.67
Износ

Орео Мега Работи Чоколадни Сендвич Колачиња се за оние кои сакаат уште повеќе крем во НИВНИТЕ орео колачиња. Полнети со 3 пати повеќе крем од оригиналот, овие колачиња со чоколадни сендвичи се исклучително забиени. ОРЕО мега Работи колачињата се одлични за споделување со пријателите, послужување на забави или уживање со ладно млеко. Тие исто така прават одлични слатки закуски за уживање со ручек дома, училиште или работа. Пакетите што може повторно да се запечатат со јазичето лесно влечење ги одржуваат чоколадните колачиња свежи и се совршени за грицкање, споделување или патување. Земете пакет Колачиња Со Чоколадни Сендвичи ОД ОРЕО Мега, за да бидете снабдени за следната пригода за грицкање. Еден 13.2 мл пакет НА ОРЕО Мега Работи Чоколадо Сендвич Колачиња. ОРЕО чоколадни сендвич колачиња се полнети со 3 пати повеќе орео крем. Сендвич колачињата се совршено забиени колачиња за деца и возрасни. Масовни колачиња совршени за роденденски задоволства, после училишни колачиња или слатка закуска храна секој ден во неделата. Кошер закуска храна секогаш направена со вистинско какао. Земете пакет Мега Работи Орео Колачиња за да бидете подготвени за следната пригода за грицкање.

R

Им се допаѓа и на купувачите