.

.

Ступел Индустрии Уникатна Сина Лалиња Силуета Дома Е Местото Каде Што Цитат Платно Ѕид Уметност Од Алберт Коциер

Ступел Индустрии Уникатна Сина Лалиња Силуета Дома Е Местото Каде Што Цитат Платно Ѕид Уметност Од Алберт Коциер

DEN 3.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Алберт Коциер.

R

Им се допаѓа и на купувачите