.

.

ЛИНДОР МЛЕКО ТОРБА 8.5 МЛ

ЛИНДОР МЛЕКО ТОРБА 8.5 МЛ

DEN 21.12
Износ

Дозволете му на оној што го сакате да го доживее крајното уживање во чоколадото Овој Ден на Вљубените со неодоливо мазни Млечни Чоколадни Тартуфи Линд ЛИНДОР. Линд ЛИНДОР Млечните чоколадни тартуфи се совршен начин да ја покажете вашата љубов и благодарност. Оваа торба од 8,5 мл содржи индивидуално завиткани Млечни чоколадни тартуфи направени со најквалитетни состојки од целиот свет. Откријте ГО ТАРТУФОТ ЛИНДОР. Мазна, топење, претрупан. КОГА ќе ја скршите нејзината лушпа, ЛИНДОР почнува да се топи, а исто така и вашето срце. ТАРТУФИТЕ ЛИНДОР го прават совршениот подарок за да воодушеват некого посебен. Отелотворувајќи ја страста и стручната изработка на Мастер Чоколадите Линдт, ТАРТУФОТ ЛИНДОР обезбедува уникатно и наградувачко искуство со чоколадо. 8.5 мл. торба со неодоливо мазни топење ЛИНДОР Млечни Чоколадни тартуфи е совршен подарок На Вљубените за споделување на љубовта со некој посебен. Покажете колку се грижите со тоа што ќе му дадете на некој посебен оваа попустлива торба од индивидуално завиткани Млечни чоколадни тартуфи. Споделете го класичниот вкус На Млечно Чоколадо, инспириран од тајниот рецепт На Линдт. Неодоливо мазниот центар за топење ќе ви помогне да го стопите срцето на вашата сакана. Направено Од Мајстори чоколади со врвни состојки од светски познати региони.

R

Им се допаѓа и на купувачите