.

.

Рака и Чекан Плус Оксиклин МАКС, Оптоварува Течен Детергент За Перење, Фл оз

Рака и Чекан Плус Оксиклин МАКС, Оптоварува Течен Детергент За Перење, Фл оз

DEN 3.00
Износ

Уживајте во комбинираната моќност на Свежината НА РАКАТА И ЧЕКАНОТ наполнета со Борци За Дамки Од Оксиклан, американски бренд за адитиви #1 борец за дамки со рака И ЧЕКАН плус Оксиклан Макс Течен Детергент за Перење! Добијте супериорна моќ за борба против дамки за да ви дадете побели бели и посветли светла. Супериорна Моќ За Борба Против Дамки* Чисти над 101 дамки, давајќи ви го чистото што го сакате!. Со Рака И Чекан Сода Бикарбона, чиста Рака И Чекан Сода Бикарбона на која и верувате. Побели Белци, Посветли Светла. Секојдневна Ниска Цена, Добијте големо чистење за мала цена во Костко. Тој Компатибилен, Компатибилен и со стандардни или со машини за перење со висока ефикасност( ТОЈ), давајќи ви чисти алишта, светли бои и сјајни белки.

R

Им се допаѓа и на купувачите