.

.

Бебе Кукла Бринета Девојка 15

Бебе Кукла Бринета Девојка 15

DEN 3.33
Износ

Нашите кукли имаат добро дефинирани карактеристики и се анатомски точни. Нивните глави, раце и нозе се споени за да им обезбедат подвижност. Во училница, 1-3 деца можат да делат кукла. Играта со кукли е составен дел од игра со преправање. Официјално лиценциран со Лигата и Тимот. 2 Страничен Отпечаток. Мека На Допир.

R

Им се допаѓа и на купувачите