.

.

Примарно Злато 14к Жолто Злато Сингапур Синџир

Примарно Злато 14к Жолто Злато Сингапур Синџир

DEN 3.00
Износ

Носете едноставен, но софистициран трепет со овој ѓердан Од синџирот Сингапур Од 14 каратно жолто злато. Овој елегантен ѓердан широк 1мм се прицврстува со затворач за пружински прстен за движење без проблеми. Достапен е во должина од 18 инчи. Метална Тежина : 0,75 грама. Накит Тип : Парична Казна. Цврсто. Затворач : Пролет Прстен. Метал : Злато.

R

Им се допаѓа и на купувачите