.

.

Трговска Марка Ликовна Уметност Дин Русо Wallми Врамена Ѕидна Уметност

Трговска Марка Ликовна Уметност Дин Русо Wallми Врамена Ѕидна Уметност

DEN 2.67
Износ

Висококвалитетното печатење на гикли ги зачувува живописните нијанси на Трговската Марка Ликовна Уметност Дин Русо Wallми Врамена Ѕидна Уметност. Ова шарено поп-арт парче содржи шармантна тема за да донесе чуден, разигран акцент на вашиот ѕид. Изберете од достапните опции за големина. Внатрешна употреба само. Печатење на кучиња инспирирани од поп-арт во акрилик на платно. Гикли-печатени ѕид уметност. Доаѓа во украсена златна рамка. Сликарство Од Дин Русо.

R

Им се допаѓа и на купувачите