.

.

Скуби-Доо Капак На Воланот, Премиум Синтетичка Кожа Стандардна Големина 14,5 -15,5

Скуби-Доо Капак На Воланот, Премиум Синтетичка Кожа Стандардна Големина 14,5 -15,5

DEN 3.33
Износ

Овој Капак На Воланот Скуби-Ду носи забавен и оригинален дизајн во внатрешноста на вашето возило. Има систем против бледнее во боја и зафат за удобност. Овој црн капак на воланот одговара на воланот со стандардна големина 14,5"-15,5" и е убав начин да додадете некоја личност и стил во внатрешноста на вашиот автомобил. Скуби-Доо Капак На Воланот, Премиум Синтетичка Кожа Стандардна Големина 14,5"-15,5" : систем Против бледнее Во Боја. Удобност зафат. Одговара на 14,5" -15,5 " волани. Капакот на воланот на автомобилот е изработен од врвна синтетичка кожа.

R

Им се допаѓа и на купувачите