.

.

DreamLine Бис во. Д во. В во. H Бајпас Туш Врата Во Четкани Никел И Центар Мозоци Бела База Комплет

DreamLine Бис во. Д во. В во. H Бајпас Туш Врата Во Четкани Никел И Центар Мозоци Бела База Комплет

DEN 0.67
Износ

Dream Line Бис 32 во. Д х 54 во. В х 78 3/4 во. H Бајпас Туш Врата Во Четкани Никел И Центар Мозоци Бела База Комплет Модел Големина : 62 - 64 во. В х 72 во. Ч; Прошетка-Во Отворање : 26 1/2 во.; Хардверска Завршница : Хром. Конфигурација : Врата За Туширање и Внатрешен Панел; Реверзибилен за отворање на десната или левата врата; Л-Лентата обезбедува стабилност и непречен, чист изглед. Премија 3/8 во. (10 мм) дебело сертифицирано проѕирно калено стакло; ексклузивно Средство за одбивање вода И стаклена обвивка отпорна на дамки.

R

Им се допаѓа и на купувачите