.

.

Стрелка Машки Голем И Висок Хамилтон Поплин Брчки Слободен Краток Ракав Кошула

Стрелка Машки Голем И Висок Хамилтон Поплин Брчки Слободен Краток Ракав Кошула

DEN 719.84
Износ

Чиста кошула во поплин без брчки совршена за модерното момче во движење. Одликувајќи се со јака со копчиња, џеб на градите и полите на кошулата, овој стил со дезен е јаглерод праска до совршенство за мекост на целиот ден. Завршница без брчки за лесна нега и абење. Мек Допир : нашата уникатна завршница обезбедува помеко чувство и поголема удобност. Полите на кошулата помагаат кошулата да остане напикана и нуди леснотија на движење. Закопчана јака го одржува изгледот уреден.

R

Им се допаѓа и на купувачите